Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata
10.edycja / 28 Listopada - 4 Grudnia 2016

BEST PRODUCTION DESIGN: Ares Ceylan „Puppenspiel” (Switzerland)

BEST SCREENPLAY: Leo Favier „Qui N’a Pas Sa Part D’Ombre” (France)

BEST DIRECTING: Juanjo Gimenez „Timecode” (Spain)

BEST CINEMATOGRAPHY: James Watson „The secret world of Foley” (Great Britain)

BEST EDITING: Matthew Jeffrey „Henry” (Great Britain)

BEST DOCUMENTARY: Piotr Malecki „Budzik” (Poland)

BEST ANIMATION: Lucie Sunkova „L’Arbre” (France)

BEST FICTON: Jesper Vidkjaer Rasmussen „Riders” (Denmark)

BEST ACTRESS: Nikola Raczko „Kroki” (Poland)

BEST ACTOR: Malcolm Ellul “The Maltese Fighter” (Malta)

BEST POLISH FILM: Klara Kochańska "Tenants"(Poland)

Congratulations!

Z ogromną przyjemnoscią publikujemy wyniki nominowanych filmów do tegorocznej edycji Festiwalu Grand Off.

SCENARIUSZ: Tramvai Do Parka Attraktcionov (Russia); 40 Days(Romania); Uprooted (Israel); The Good Boy (USA); Qui N'A Pas Sa Part D'Ombre (France).

REŻYSERIA: La Sacrifice D'Anna (France); Timecode (Spain); Fragmenty (Poland); Twine (UK); The Boy in the Ocean (Germany/Denmark).

MONTAŻ: Buddy (Holland); Sexo Limpio (Mexico); El Eden, (Columbia); Another Moonscape (Belgium); Henry (UK).

ZDJĘCIA: The Salt Man (USA/Iran/ UAE-ZEA/Armenia); The Secret World of Foley (UK); The Birds (Georgia); Forastero (Columbia); Adele En Aout (France).

AKTORKA: Kroki - (Poland); Lilly (Germany); A L'Arrache (France); ID (Saudi Arabia); La Distancia Entre Los Medanos (Argentina)

AKTOR: Picnik (Croatia); Two Worlds (Canada); Dying to Forgive (United Kingdom); The Maltese Fighter (Malta); A Buddy Already Dead (Greece).

FABUŁA: Las Razones Del Mundo (Mexico); Ameryka (Poland); Tout, Tout A Continue (France); Riders (Denmark); Piscina (Brasil); Zeppelin (Russia).

DOKUMENT: The Times of The Luthiers (Spain); Libera Espressione (Italy); Budzik (Poland); I am Congo (Kongo); Distant (Turkey)

ANIMACJA: Zaczyn (Poland); Anatomie Pavouka (Czech Republic); Arkhe (Turkey); L'Arbre (France); Child (Germany); Evo (Spain).

SCENOGRAFIA: Puppenspiel (Switzerland); Mars IV (France); Homunculo (Argentina); Outside (UK); This Is My Son (Ireland).

NAJLEPSZY POLSKI FILM: Oczy Mojego Ojca, Lokatroki, Toast, Interpretacje, Lila.

Wszystkim nominowanym serdecznie grtaulujemy!!!

Strona 1 z 3

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizatorzy:

Dotacje:

FUNDACJA CINEMA ART
Grand Off Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa