Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata
11. edycja / 27 Listopada - 4 Grudnia 2017

Z ogromną satysfakcją przekazujemy Państwu, że 11 gala Festiwalu Grand OFF Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata dostępna będzie w przekazie na żywo!! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wirtualnej obecności podczas rozdania statuetek oraz oglądania przekazu w czasie rzeczywistym. Przypominamy, że uroczystość odbędzie się w Warszawie 2 grudnia.

Uwaga, uwaga, uwaga Zakończyły się prace komisji nominacyjnej 11. edycji Grand Off (2017 rok). Do Warszawy nadesłano 3909 filmów. Komisja Nominacyjna z 428 filmów wybrała 57 filmów w 11 kategoriach.

Oto nominowane filmy:
1. Scenariusz
Candie Boy – Włochy 8'30"
Mario – Hiszpania 8'38"
Le soutien-Gorge – Francja 14'51"
Wraqyt – Arabia Saudyjska 18'11"
Blue – Turcja 12'16"
2. Reżyseria
The toilet – Chiny 8'36"
911 - Pizza – Francja 7'17"
The Servants – Francja 25'49"
It’s back then – Irak 14'00"
We are just fine like this – Tunezja 19'00"
3. Zdjęcia
Watu Wote – Niemcy 21'34"
Marketvita – Hiszpania 16'57"
A fire in England – Wielka Brytania 14'20"
The Lost – Rosja 20'00"
Ca va sans dire – Francja 11'37"
Falling from time - Argentyna 8'12"
4. Montaż
Bus story – Hiszpania 10'22"
How to save your darling – Włochy 6'00"
The servants – Francja 25'40"
All the rest is the work of man – Francja14'50"
Post Mortem - Indie 26'24"
5. Scenografia
Welcome home – Hiszpania 14'55"
Inside the wardrobe – Francja 25'00"
Al Sheikh Noel 2 – Irak 20'59"
Chelipa – Iran 20'00"
Ca va sans dire – Francja 11'37"
6. Aktorka
Mary – Rosja 13'14"
On time – USA 15'25"
Zu gast bei Freunden – Szwajcaria 20'01"
We are just fine like this – Tunezja 19'08"
The woman is to blame – Estonia 15'57"
7. Aktor
Master of the class – Francja 25'32"
It’s back then – Irak 13'58
Musician – Rosja 18'00
Lost face – Kanada/Australia 14'14"
Debout Kinshasa! – Francja 20'00"
8. Fabuła
Sandal – Indonezja 4'48"
Inside the wardrobe – Francja 25'00"
Bus story – Hiszpania 10'22"
Welcome home – Hiszpania 14'55"
Debout Kinshasa! – Francja 20'00"
How to save your darling – Włochy 6'00"
9. Film dokumentalny
Track – Iran 4'00"
Kahrizak -Tajrish – Iran 27'22"
Nie sądzić – Polska 34'56"
Więcej niż śpiew – Polska 25'00"
Balkan royal – Bułgaria 20'00"
10. Animacja
Panic attack! – USA 3'20"
RIPrivacy – Turcja 4'24"
The servant – Iran 4'38"
Wall – Tajwan 14'10"
A terrible Hullabaloo – Irlandia 08'49
11. Najlepszy Film Polski
Ja i mój tata 30'00"
Nie sądzić 34'56"
My name is Julita 28'27"
Myszy i szczury 35'00"
Rytuał 3'28"

W ostatnim etapie filmy ocenione będą przez kapitułę (87 osób). Wyniki ogłosimy 2 grudnia w Warszawie na uroczystej gali.
Gratulujemy wyróżnionym!!!

Strona 1 z 4

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Organizatorzy:

Dotacje:

Organizator:
Fundacja Cinema Art
ul. Puławska 61 / 02-595 Warszawa